دانلود برنامه ی بارکد خوان QR Code Reader

دانلود برنامه ی بارکد خوان QR Code Reader 1.2.8

5 / 3.67
[ 3 رای ]

برنامه ی بارکد خوان کیوآر کد ریدر

QR Code Reader

کیوآر کد پاسخ سریع یک رمزینه ماتریسی است که می‌توان آن را با پوینده‌های QR، تلفن همراه دوربین‌دار و تلفن هوشمند بازخوانی کرد. این بارکُد دربردارندهٔ چیدمانی از نقطه‌های مربع‌شکل ِ سیاه‌رنگ بر روی زمینهٔ سفید است.

برنامه بارکد خوان QR Code Reader یکی از برنامه هایی است که میتوان با استفاده از آن بارکد ها و کیوآر کد هایی که بر روی محصولات و یا در تلویزیون و سایت ها و … مشاهده میکنید را اسکن کرده و اطلاعات مربوط به آنرا دریافت و پردازش کنید و حتی لینک هایی را که در آن قرار دارد را باز کنید.

با کمک برنامه ی بارکد خوان کیوآر کد ریدر حتی می توانید کد کوپن برای دریافت تخفیف را اسکن کنید و در هزینه هایتان صرفه جویی نمایید.

ویژگی ها برنامه ی بارکد خوان کیوآر کد ریدر:

  • رابط کاربری ساده برای کاربران مبتدی
  • امکان استفاده از آن برای اسکن بارکد و QR کد
  • اسکن فرمت های عمده بارکد مانند ISBN، EAN، UPC
  • استخراج اطلاعات انواع مختلف QR مانند متن، آدرس، تماس، تقویم، ایمیل، مکان

QR Code A quick response is a matrix that can be retrieved using QR, mobile camera and smartphone dialers. This barcode contains a layout of black square dots on a white background.

QR Code Reader Bar Code Reader is one of the programs that can be used to scan barcodes and keyrats on products, or on TVs, and sites, and download and download information about it. Process and even open the links that are there.

With the help of it, you can even scan coupon codes to get discounts and save money.

 

دانلود برنامه های دیگر

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.